Lukas Kreišmontas: „Rytoj svarbiausia bus atsidavimas ir noras laimėti”

Lukas Kreišmontas: „Rytoj svarbiausia bus atsidavimas ir noras laimėti”

Jau rytoj Jonavoje „CBet” krepšininkai sieks nutraukti nesėkmingą dviejų rungtynių atkarpą ir namuose priims turnyrinės lentelės kaimynus iš uostamiesčio - Klaipėdos „Neptūną”. Prieš laukiančias sekmadienio rungtynes pakalbinome jonaviečių puolėją - Luką Kreišmontą, kuris pasidalino mintimis apie puikias sąlygas Jonavoje, augantį pasitikėjimą savimi ir rytojaus rungtynes. 

 - Lukai, antrus metus rungtyniauji Jonavoje. Ar jauti, kad ši vieta šiuo metu yra viena geriausių tau augti kaip krepšininkui? 

Jonavoje jaučiuosi labai komfortiškai, sudarytos geriausios sąlygos sportuoti, tau kaip žaidėjui reikia tik ateiti į treniruotę ir dirbti. Turime atsidavusius trenerius, kurie tikrai negaili laiko papildomam darbui su mumis. O kur dar triukšmingi ir aistringai mus palaikantys fanai! Džiaugiuosi ir esu laimingas žaisdamas „CBet” ekipoje. 

  - Šioje komandoje turėjai galimybę parungtyniauti su labai patyrusiais krepšininkais. Kas tavo karjeroje buvo tie žaidėjai, iš kurių išmokai daugiausiai? Kokius krepšininkus idealizavai augdamas? 

Iš kiekvieno vyresnio žaidėjo stengiesi pasiimti kažką naudingo, negaliu išskirti kažkurio vieno žaidėjo. Visi duodavo ir duoda patarimų, kaip viską atlikti kuo geriau, esu jiems už tai dėkingas. Augant man labai patiko stebėti Martyno Pociaus žaidimą, o dabar vienas mėgstamiausių - Luka Dončičius. 

- Lyginant su praeitu sezonu tavo renkami naudingumo balai LKL rungtynėse yra labai išaugę. Ar šiemet jautiesi užtikrintesnis sprendimų priėmime? 

Tikrai taip, jaučiuosi daug užtikrinčiau nei pernai. Praeitas sezonas vis tiek buvo pirmas pilnas LKL. Man reikėjo daug ko išmokti, prisitaikyti prie didesnio kontakto lygio bei greičių. Šį sezoną jaučiuosi žymiai geriau. Prisideda ir dar didesnis pasitikėjimas iš trenerio, esu dėkingas jam už duodamus šansus, stengiuosi nenuvilti jo ir komandos draugų.  

  - Pastarąsias kelias rungtynes žaidi su trauma. O po paskutinio LKL susitikimo su vilkais treneris V. Šeškus spaudos konferencijoje gyrė tavo kovingumą. Ką tau tai reiškia? 

Visada malonu, kai treneris tave pagiria, bet negali to per daug sureikšminti ir džiaugtis. Esu jaunas žaidėjas ir turiu dar daug ką įrodyti. Visų pirma, aikštelėje turiu rodyti norą ir kovingumą, stengiuosi niekuo nenusileisti varžovams ir padėti savo komandai kuo tik galiu. 

- Rytoj laukia akistata su tavo buvusia komanda, kuri yra mūsų kaimynė LKL turnyrinėje lentelėje. Kas bus svarbiausia norint iškovoti pergalę namuose? 

Svarbiausiai bus atsidavimas ir noras laimėti. Nuo pirmų minučių turime būti susikoncentravę ir susikaupę abiejose aikštelės pusėse. Privalėsime išpildyti trenerių paruoštą planą ir kovoti iki finalinės sirenos. 

 

Pirmoji šio sezono akistata su Klaipėdos „Neptūno” krepšininkais jau rytoj Jonavos sporto arenoje 19:10. 

Bilietus platina - Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: https://bit.ly/46VCVV0