Jonavos "CBet" pirmą kartą klubo istorijoje pateko į "Citadele-KMT" finalinį ketvertą - Jonava Basketball Club
Jonavos
2023 Sau 22
Virginijus Šeškus šeštadienio vakarą Jonavos „CBet“ klubą atvedė į istorines aukštumas.

Klaipėdos „Neptūną“ įveikę (76:75) jonaviečiai triumfavo ketvirtfinalio serijoje bei žengė į Citadele KMT finalo ketvertą, kuris bus pirmasis Jonavos ekipos istorijoje. Šeškus ketvirtojo kėlinio pabaigoje, po antros techninės pražangos buvo išvarytas iš aikštės, bet tai nesutrukdė komandai pasiekti istorinės pergalės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš uostamiesčio, kurie vedami D.Gailiaus pirmavo didžiąją pirmojo kėlinuko dalį, tačiau šeimininkai turėjo kuo atsakyti ir D. Bičkauskio ir J.Garretto truktėlti jonaviečiai įpusėjus susitikimui buvo priekyje 2 taškų persvara.

Trečiojo kėlinio pabaigoje bei ketvirtojo kėlinio pradžioje įvykiai aikštelėje pradėjo slysti iš šeimininkų rankų, tačiau tada užsikūrė naujoko G. Watsono taškų mašina. Amerikietis per paskutiniąsias 10 minučių surinko 14 taškų ir ištempė komandą į finalinį ketvertą.

„CBet“: Glynnas Watsonas 28 (4/7 dvit., 4/9 trit., 8/9 baud., 28 naud.), Dovis Bičkauskis 15 (2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jeffery Garrettas 14 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Goranas Huskičius 10 (3/7 dvit.).