Sveiką kailį Palangoje išnešę jonaviečiai parsivežė pergalę iš pajūrio - Jonava Basketball Club
Sveiką kailį Palangoje išnešę jonaviečiai parsivežė pergalę iš pajūrio
2023 Sau 17
Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sekmadienio vakarą įveikė gargždiečius rezultatu 68:69.

Pergalę svečiams lėmė Gorano Huskičiaus lemiamas baudos metimas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau antrojo kėlinio metu „CBet“ pradėjo diktuoti savo tempą varžovams.

Trečiajame kėlinyje jonaviečiai turėjo 19 taškų pranašumą, tačiau jį sugebėjo išbarstyti.

Paskutiniame ketvirtyje intriga buvo didžiulė, „CBet“ buvo nutolę, tačiau pranašumas buvo panaikintas – 59:50. Mantas Ruikis ir Isaiah Osborne‘as toliau gelbėjo „Gargždus“ (55:60), tiesa, netrukus spurtą pristabdė Joshua Newkirko pražanga.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, Osborne‘o tritaškis skirtumą rėžė vos iki 3 taškų (59:62), bet jam atsakė Glynnas Watsonas ir Vytautas Šulskis – 66:59. Galiausiai apie save priminė visą mačą lyderystę rodęs Jeffas Garrettas, kurio metimas artino prie pergalės „CBet“ (68:59).

Gargždų komandai liko vos dvi minutės, tačiau to buvo apstu. Jylanas Washingtonas provokavo pražangą, bet realizavo vieną baudos metimą (62:68), o Osborne'as smeigė tritaškį. Kai Dovis Bičkauskis prametė baudas, Osborne'as lygino rezultatą – 68:68.

Liko 13 sekundžių ataka priklausė svečiams ir nors metimo atlikti nepavyko, Huskičius stojo mesti baudų. Pirmas metimas tikslo nesiekė, antras buvo taiklus (69:68), o netrukus jo paties blokas apsaugojo nuo Osborne'o metimo.

„CBet“: Jeffas Garrettas 24 (6/10 dvit., 3/4 trit., 9 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Goranas Huskičius 15 (4/6 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 29 naud.), Martinš Laksa 9 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 7.