Nuostabiai palaikomi jonaviečiai gavo skaudžią pamoką - Jonava Basketball Club
Nuostabiai palaikomi jonaviečiai gavo skaudžią pamoką
2022 Lap 19
Prieš pat rungtynes naudingiausio spalio mėnesio žaidėjo apdovanojimą atsiėmė J. Garrettas.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo V. Šeškaus auklėtiniai kurie uraganiniu puolimu įpusėjus kėliniui pirmavo 17:13. Per pirmąjį ketvirtį "CBet" pelnė net 27 taškus ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 7 taškų persvarą.
Antrajame kėlinyje panevėžiečiai sugebėjo priartėti iki 3 taškų, tačiau triukšmingai palaikomi šeimininkai atsakė savo sėkminga atkarpa ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 9 taškų skirtumu.
Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie kėlinį pradėjo spurtu 12:2 ir išsiveržė į priekį rezultatu (52:53).
Trečiąjį ketvirtį abi komandos užbaigė itin kietai rungtyniaudamos gynyboje ir po trijų kėlinių rezultatas buvo apylygis (59:61).
Lemiame ketvirtyje rungtynės vyko kaip amerikietiškuose kalneliuose, tačiau šaltesnius sprendimus priėmė panevėžiečiai išsivežė sunkią pergalę iš Jonavos.
„CBet“: Jeffas Garrettas 20 (5/7 dvit., 3/7 trit.), Dovis Bičkauskis (4/6 dvit., 3/5 trit., 4 kld.) ir Martins Laksa (4/7 trit., 5/5 baud.) po 17, Edvinas Šeškus 15 (3/8 trit., 6 rez. perd.), Goran Huskičius 10 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vytautas Šulskis 7.