Šiauliuose pralaimėję jonaviečiai užbaigė debiutinį sezoną stipriausioje šalies krepšinio lygoje - Jonava Basketball Club
2022 Geg 08
Ketvirtosios lemiamos ketvirtfinalio serijos rungtynės Virginijaus Šeškaus auklėtiniams prasidėjo nervingai ir po pirmųjų 4 minučių rezultatas buvo lygus.

Kėlinuko pabaigoje kelis kartus suklydę jonaviečiai krito į duobę ir šeimininkai po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 26:7. Ne gana to pirmajame kėlinyje traumą patyrė Evaldas Šaulys.

Antrasis ketvirtis prasidėjo jonaviečių spurtu 7:2 ir įpusėjus kėliniui pavyko šiek tiek priartėti. Ketvirčio pabaigoje jonaviečiai užbaigė prastai atakuodami iš toli ir šeimininkai padidino persvarą iki 17 taškų.

Evaldas Šaulys tęsė rungtynes jausdamas skausmą, bet tai didesnio rezultato nedavė ir įpusėjus ketvirčiui „CBet“ atsiliko 20 taškų persvara. Virginijaus Šeškaus auklėtiniams fatališkai nekrito iš toli ir pasibaigus trečiajam kėliniui švieslentėje degė rezultatas 66:44.

Paskutinysis kėlinys buvo tik nemalonus formalumas ir Jonavos „CBet“ baigė sezoną ketvirtfinalio etape.