Jonavos „CBet“ krepšininkams pergalė išslydo iš rankų - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ krepšininkams pergalė išslydo iš rankų
2022 Geg 06
Penktadienio vakarą Jonavos sporto arena pulsavo „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų ritmu. Gausiai susirinkę jonaviečiai padėjo Virginijaus Šeškaus auklėtiniams gerai startuoti ir po pirmųjų 3 minučių šeimininkai pirmavo 4:0. Kėlinuką „CBet“ uždarė ne taip sėkmingai ir klampioje rungtynių pradžioje atsiliko 11:19.

Antrąjį kėlinį šiauliečiai neberungtyniavo taip sėkmingai gynyboje ir jonaviečiai tempiami J. Garrett pradėjo artėti 26:26.

Prieš  pat ilgąją pertrauką vyko nuožmi kova su daug kontakto ir nei viena komanda neįgyjo didesnio pranašumo 36:37.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsų gretose rungtyniavo J. Garrett pelnęs 12 taškų.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo su labai daug kontaktinės kovos ir toliau virė atkakli kova 41:44. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 51:51

Kėlinuką sėkmingiau uždarė šeimininkai ir išlygino rezultatą 51:51.

Lemiamas kėlinys prasidėjo Virginijaus Šeškaus ir atsarginis komandos suolelis techninėmis pražangomis ir tai leido šiauliečiams įgyti minimalų pranašumą, kurį svečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos. Paskutinės atakos metu Evaldas Šaulys dar turėjo progą išplėšti pergalę, bet kamuoliui išslydus jonaviečių viltys subliuško. Svečiai išsivežė pergalę ir išsiveržė serijoje į priekį 1-2.