Jonavos „CBet“ parsiveža itin svarbią pergalę Kėdainių - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ parsiveža itin svarbią pergalę Kėdainių
2022 Bal 21
Jonavos „CBet" komandai norint išlaikyti ketvirtąją vietą „Betsafe-LKL“ čempionate Kėdainių arenoje buvo privaloma tik pergalė. Šiose rungtynėse jonaviečiams jau galėjo padėti visi krepšininkai ir komandos treneris pirmą kartą sezone turėjo malonų galvos skausmą ko neregistruoti rungtynėms.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis vangiai dirbo gynyboje ir įsibėgėję šeimininkai po pirmųjų 5 minučių pirmavo 14:7. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė tragiškai rungtyniaudami gynyboje, visiškai nesugebėdami padaryti pražangų iki bonus‘o situacijos ir po pirmųjų 10-ies minučių atsilikinėjome rezultatu 17:31.

Antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai aktyvesniu Jonavos „CBet“ žaidimu abiejose aikštelės pusėse ir svečiams pavyko priartėti iki 8 taškų. Antrąjį ketvirtį V. Šeškaus auklėtiniai užbaigė apsikeisdami su varžovais keliais tolimais metimais ir į didžiąją pertrauką išėjo atsilikinėdami 9 taškų skirtumu.

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Juan Palacios surinkęs 9 taškus.

Po ilgosios pertraukos Kėdainių ekipa greitų atakų metu pavyko pelnyti taškus ir taip išlaikyti  turimą persvarą, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniams po kelių sėkmingų atakų ir taiklių tritaškių pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų 55:53. Trečiojo kėlinuko pabaigoje kapitono Laimono Kisieliaus tempiami jonaviečiai laikėsi rungtynėse ir po trijų kėlinių atsilikinėjo 5 taškų skirtumu.

Lemiamo ketvirčio pradžioje kėdainiškiai strigo puolime ir tai padėjo Virginijaus Šeškaus komandai sumažinti atsilikimą ir įpusėjus kėliniui po dviejų taiklių E. Lecomte tritakškių Jonavos komanda įsiveržė į priekį 74:76. Rungtynių pabaigoje vyko tikras nervų karas ir E. Lecomte tempiami jonaviečiai išsivežė pergalę namo iškovodami pergalę rezultatu 88:92,

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo: E. Lecomte pelnęs 22 taškus, J. Palacios pridėjo 16.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – S. Smajlagic pelnęs 22 taškus.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone likus žaisti vienerias rungtynes tęsia kovą dėl ketvirtosios pozicijos.