Jonavos „CBet“ klampiose rungtynėse nusileido svečiams iš Utenos - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ klampiose rungtynėse nusileido svečiams iš Utenos
2022 Bal 13
Jonavos „CBet“ dar visai neseniai buvo įveikusi Utenos ekipą 25-ojo turo rungtynėse, kaip paaiškėjo vėliau tai buvo paskutiniosios Žydrūno Urbono sėdint vyriausiojo trenerio kėdėje. Jonavos „CBet“ į šias rungtynes atėjo antrą kartą šį sezoną fiksuodama keturių pergalių seriją.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis neturėjo problemų puolime, bet tuo pačiu ir sunkiai stabdė varžovų atakas. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui šeimininkai pirmavo 10:9. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė greitomis atakomis ir puikiai dalindamiesi kamuolį, kas leido šeimininkams didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmauti, bet paskutinę sekundę pataikę svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 23:23.

Antrasis ketvirtis jonaviečiams itin nesėkmingai ir kelias minutes „CBet“ nepelnė nė taško. Po Virginijaus Šeškaus paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai nusiramino puolime ir prabėgus 15 minučių atsilikinėjo tik dviejų taškų skirtumu 28:30. Prieš pat ilgąją pertrauką uteniškiai taiklių tolimų metimų dėka padidino savo persvarą iki 5 taškų 34:39.

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Emmanuel Lecomte surinkęs 13 taškų.

Po ilgosios pertraukos Nedo Pacevičiaus auklėtiniams pavyko padidinti dar labiau turimą skirtumą iki 12 taškų. Po kelių sėkmingų Jonavos „CBet“ komandos atakų spurtavusi Virginijaus Šeškaus kariauna sumažino atsilikimą iki 3 taškų 46:43.  Trečiojo kėlinio pabaigoje greitoje  Jonavos atakoje Justino Ramanausko tritaškis išlyginino rezultatą 48:48, o jau sekančioje atakoje taiklus Vitalijuas Kozio tritaškis išvedė Jonavos komandą į priekį 51:48.

Lemiamo ketvirčio pradžioje vyravo gynybinis žaidimas ir abi komandos sunkiai rinko taškus. Likus 4 minutėms Jonavos komanda atsilikinėjo 57:61. O rungtynių pabaigoje po Vitalijaus Kozio pražangos ir Jonavos komandos klaidų puolime Utenos komandai pavyko padidinti pranašumą ir jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Jonavos "CBet" rungtynes pralaimėjo rezultatu 65:71.

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo: E. Lecomte pelnęs 20 taškų, E. Šaulys pridėjo 10.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – V. Koreniuk pelnęs 15 taškų.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone likus žaisti dvi rungtynes tęsia kova dėl vietos stipriausiųjų ketverte.