Jonavos „CBet“ įveikė Pasvalio krepšininkus ir sausai laimėjo šio sezono tarpusavio seriją - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ įveikė Pasvalio krepšininkus ir sausai laimėjo šio sezono tarpusavio seriją
Jonavos „CBet“ įveikė Pasvalio krepšininkus ir sausai laimėjo šio sezono tarpusavio seriją
2022 Bal 02
Jonavos „CBet“ prieš šias rungtynes buvo iškovojusi dvi labai svarbias pergales paeiliui ir „Betsafe-LKL“ čempionate žengė 5-oje vietoje. Tuo tarpu pasvaliečiai turintys tik teorinių šansų patekti į atkrintamąsias.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis puikiai žaidė puolime, bet niekaip negalėjo sustabdyti varžovų atakų ir po pirmųjų 5 minučių rezultatu 17:14 pirmavo „CBet. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė kelis kartus sėkmingai sustabdydami pasvaliečius ir tai leido užbaigti kėlinį pirmaujant rezultatu 31:22. Antrasis ketvirtis prasidėjo  J. Palacios šou ir kolumbiečio tempiami jonaviečiai kontroliavo įvykių eiga viso kėlinio metu ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 50:45.

Po ilgosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniai sulėtino žaidimo tempą, bet tai didesnės naudos nedavė ir jonaviečiai tebepirmavo 62:57. Trečiojo kėlinuko pabaigoje jonaviečiai kentėjo dėl greitai susirinktų pražangų ir tai neleido padidinti turimos persvaros. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 7 taškai (73:66). Lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos sustojo ir per penkias minutes ekipoms pavyko sukrapštyti tik po keletą taškų (79:73). Rungtynių pabaigoje E. Lecomte tempiami „CBet“ krepšininkai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 91:82. Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo J. Palacios 27 taškai ir E. Šaulys pridėjęs 17.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone likus žaisti ketverias rungtynes tęsia kovą dėl ketvirtosios pozicijos, kuri „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose leistų turėti namų pranašumą.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai