Jonavos krepšininkai Klaipėdoje nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė „Neptūną“ - Jonava Basketball Club
Jonavos krepšininkai Klaipėdoje nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė „Neptūną“
2022 Sau 24
Švyturio arenoje rungtynes Jonavos „CBet“ žaidė be sunegalavusio Virginijaus Šeškaus ir pirštą rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ susižeidusio Justino Ramanausko. V. Šeškų vyr. trenerio pareigose pakeitė jo asistentas Paulius Malašauskas.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo jonaviečių spurtu ir po Tomo Zdanavičiaus taiklių tritaškių svečiai atitrūko 3:10. Stipri jonaviečių gynyba ir staigus puolimas padėjo dar labiau atitrūkti nuo Klaipėdos komandos ir taip pirmąjį kėlinį užbaigti 7:21.

Antrajame kėlinyje Tomo Zdanavičiaus tempiami svečiai nemažino apsukų  ir kėlinio viduryje pirmavo 18:34, o kėlinuko pabaigoje sulėtėjus žaidimo tempui Deivido Gailiaus tempiami šeimininkai šiek tiek priartėjo, bet po dviejų kėlinių „CBet“ pirmavo 31:43.

Po ilgosios pertraukos P. Malašausko vadovaujama Jonavos „CBet“ komanda trečiąjį kėlinį pradėjo E. Lecomte solo reidais ir po Vitalijau Kozio metimo su pražanga padidino pranašumą iki 38:53. Jonaviečiai kontroliavo įvykius iki kėlinio pabaigos ir po trijų kėlinių pirmavo 51:68.

Lemiamajame ketvirtyje Jonavos krepšininkai neturėjo sunkumų ir iki mačo pabaigos kontroliavo įvykių eigą ir šventė pergalė rezultatu 75:87.