Jonavos krepšininkai rytoj keliaus į uostamiestį, kur pirmą kartą šį sezoną stengsis įveikti klaipėdiečius - Jonava Basketball Club
Jonavos krepšininkai rytoj keliaus į uostamiestį, kur pirmą kartą šį sezoną stengsis įveikti klaipėdiečius
Jonavos krepšininkai rytoj keliaus į uostamiestį, kur pirmą kartą šį sezoną stengsis įveikti klaipėdiečius
2022 Sau 23
Jonavos „CBet krepšininkai rytoj keliaus į Klaipėdą, kur susitiks su šį sezoną sau labai neparankiais varžovais „Neptūno“ krepšininkais. Rytojaus susitikimas bus paskutinysis susitikimas sausio mėnesį ir tada jonaviečių komanda turės beveik dviejų savaičių pertrauką iki kito susitikimo su Kėdainių „Nevėžiu“.

Rytojaus varžovų „CBet“ krepšininkams šį sezoną dar nėra pavykę įveikti, bet pozityvumo prideda praėjusią savaitę su Lietuvos stipriausiomis šalies ekipomis parodytas žaidimas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tikrai įrodė, jog gali kovoti dėl pergalės visose arenose. Teigiamų ženklų prideda ir ilgėjantis jonaviečių atsarginių žaidėjų suolelis. Paskutinėse „Citadele - KMT“ rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ komandos sudėtyje jau buvo registruoti 11 krepšininkų.

Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje nuo paskutinio mūsų tarpusavio susitikimo netrūko permainų - klaipėdiečių vairą perėmė buvęs Lietuvos rinktinės strategas Dainius Adomaitis. Treneris įnešė pozityvių permainų į „Neptūno“ žaidimą ir varžovai iškovojo kelias svarbias pergales „Betsafe - LKL“ čempionate bei iki paskutinių sekundžių kovojo su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais dėl patekimo į „Citadele - KMT“ finalo ketvertą.

Tiesa, uostamiesčio krepšininkai kiek nustebino pralaimėdami paskutiniąsias rungtynes namuose Alytaus „Dzūkijos“ ekipai, taip duodami ženklą, kad jų žaidime dar tikrai yra taisytinų aspektų. Mūsų komandoje paskutinėse trijose dvikovose tiesiog nesulaikomai rungtyniavo E. Lecomte, kuris fiksavo net 30,3 naudingumo balų vidurkį. Rytoj pamatysime ar jonaviečiai išmoko pirmosios šio sezono išvykos pamokas ir duos rimtą kovą „Neptūno“ komandai „Švyturio“ arenoje.

Rungtynes Klaipėdoje tiesiogiai transliuos BTV ir Go3 kanalai.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai