Sausakimšoje Jonavos sporto arenoje Jonavos „CBet“ Citadele KMT ketvirtfinalį pradėjo nesėkme. - Jonava Basketball Club
Sausakimšoje Jonavos sporto arenoje Jonavos „CBet“  Citadele KMT ketvirtfinalį pradėjo nesėkme.
2022 Sau 16
Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova ir įpusėjus ketvirčiui jonaviečiai pirmavo 14:13. O triukšmingai palaikomi „CBet“ krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 22:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Luko Lekavičiaus solo šou ir kauniečiai įsiveržė į priekį 24:30. Atroje kėlinio dalyje žalgiričiai fantastiškai pataikė iš toli ir po dviejų kėlinių nutolo rezultatu 32:45.

Po ilgosios pertraukos užsivedusiems šeimininkams pavyko sumažinti rezultatą 52:56. O po trijų kėlinių Šaulio tempiami "CBet"„krepšininkai atsilikinėjo tik 2 taškais.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje ūgio pranašumą išnaudoję svečiai pabėgo ir šventė sunkią pergalę Jonavos sporto arenoje rezultatu 75:86.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo E. Lecomte pelnęs 27 taškus.