Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimas su Kauno „Žalgiriu“ yra nukeltas, rungtynių data paaiškės artimiausiu metu. - Jonava Basketball Club
Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimas su Kauno „Žalgiriu“ yra nukeltas, rungtynių data paaiškės artimiausiu metu.
Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimas su Kauno „Žalgiriu“  yra nukeltas, rungtynių data paaiškės artimiausiu metu.
2022 Sau 09
Jonavos komanda šeštadienį susirinko į treniruotę ir ruošėsi rungtynėms, bet po jos Tomui Zdanavičiui pasijutus blogai buvo atliktas pakartotinis COVID-19 testas, kuris kaip paaiškėjo šiandien yra teigiamas.

Dėl šios priežasties „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio rungtynės Jonavos „CBet“  – Kauno „Žalgiris“  yra nukeliamos ir data paaiškės artimiausiu metu.

„Betsafe-LKL“  rungtynės tarp Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“  kol kas lieka nenukeltos.

Žiūrovų įsigyti bilietai į pirmąjį „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimą lieka galioti, o norint susigrąžinti pinigus prašome užpildyti prašymą bilietų gražinimui ticketmarket.lt platformoje.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai