Jonavos krepšininkai pasitinka pirmąją trigubą rungtynių savaitę šį sezoną! - Jonava Basketball Club
Jonavos krepšininkai pasitinka pirmąją trigubą rungtynių savaitę šį sezoną!
Jonavos krepšininkai pasitinka pirmąją trigubą rungtynių savaitę šį sezoną!
2021 Spl 24
Jonavos „CBet“ komanda užbaigusi trijų rungtynių namuose seriją, ateinančią savaitę gyvens NBA komandų ritmu ir per šešias dienas sužais net tris susitikimus svečiuose.

Pirmadienį mūsų komandos laukia išvyka į Šiaulius, kur egzaminuosime vietos „Šiaulių-7bet“ komandą, kuri žengia 7-oje Besafe LKL vietoje. Šiauliečių forma paskutiniu metu išties banguoja: visai neseniai įveikę Pasvalio ir Utenos ekipas, Šiauliečiai paskutinius du susitikimus pralaimėjo namuose nusileidę Kauno „Žalgiriui“ ir Alytaus „Dzūkijai“.

Trečiadienį komandos lauks ne tokia ir tolima išvyka į Kėdainius, kur susitiksime su jau gerai pažįstamais „Nevėžio-Optibet“ krepšininkais. Tai bus jau trečiasis tarpusavio susitikimas per pastarąsias dvi savaites. Pirmuose dvejuose sezono susitikimuose namuose jonaviečiai šventė pergales rezultatais: 83:70 ir 88:76!

Šeštadienį keliausime į Uteną, kur susitiksime su stabiliai rungtyniaujančiais „Uniclub Casino –Juventus“. Pastarieji varžovai per paskutiniuosius devynis susitikimus laimėjo 8 kartus. Tiesa, statistika gali pasikeisti, nes šiandien uteniškiai rungtyniaus svečiuose su Panevėžio „Lietkabeliu“.

 

Norėdami sužinoti visas klubo naujienas pirmieji, galite mus sekti Facebook‘e. Instagram‘e – bcjonava, o norėdami pamatyti komandos video, Youtube platformoje – BC Jonavos CBet.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai