Du starto penketo žaidėjus praradusi Jonavos „CBet“ KMT turnyre pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“ - Jonava Basketball Club
Du starto penketo žaidėjus praradusi Jonavos „CBet“ KMT turnyre pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“
Du starto penketo žaidėjus praradusi Jonavos „CBet“ KMT turnyre pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“
2021 Spl 21
Ketvirtadienio vakarą Jonavos sporto arenoje vyko antrosios KMT turnyro rungtynės prieš Klaipėdos „Neptūną“. Nuo pat pirmųjų minučių rungtynės buvo labai atkaklios - pirmojo kėlinio pradžioje vyko apylygė kova. Įpusėjus kėliniui pradėjome tolti nuo varžovų ir pirmavome rezultatu 16:7. Pirmą kėlinį užbaigėme turėdami 5 taškų persvarą (24:19).

Įpusėjus antram kėliniui po taiklaus Edvino Šeškaus tritaškio pirmavome 39:29. Rungtynių eigos ir toliau nepaleidome. Užsikūrus jonaviečių puolimo mašinai nurūkome į priekį ir antrą kėlinį užbaigėme turėdami jau 13 taškų pranašumą (51:38). Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Juan Palacios pelnęs 11 taškų.

Trečiajame kėlinyje sustojus puolimui, varžovai iš Klaipėdos rezultatą buvo šiek tiek sušvelninę iki 4 taškų deficito. Tačiau sugebėjome vėl užpulti suorganizavę kelias sėkmingas atakas ir po trečiojo kėlinio pirmavome rezultatu 71:64. Trečiajame kėlinyje du Jonavos „CBet“ starto penketo krepšininkai Emmanuel Lecomte ir Edvinas Šaulys patyrė traumas, todėl komandai padėti nebegalėjo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje puolimas ir vėl šiek tiek sustojo ir įpusėjus kėliniui varžovai sugebėjo rezultatą  perlaužti savo naudai. Likusią kėlinio dalį vyko labai įtempta ir sunki kova. Likus dvejoms su puse minutės rezultatas buvo lygus 81:81. Paskutiniąsias kėlinio minutes vyko ypač atkakli kova. Likus vos kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos turėjome progą išsiveržti į priekį, bet to padaryti nepavyko ir turėjome pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:92.

Rezultatyviausiai Jonavos „CBet“ komandoje žaidė Kahlil Thomas pelnęs 16 taškų, Juan Palacios ir Justinas Ramanauskas pridėjo po 11, o Evaldas Šaulys, Edvinas Šeškus ir Laimonas Kisielius pridėjo po 10.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai