Sunkioje dvikovoje Jonavos sporto arenoje pergalę šventė šeimininkai - Jonava Basketball Club
Sunkioje dvikovoje Jonavos sporto arenoje pergalę šventė šeimininkai
2021 Spl 18
Pirmasis kėlinukas mūsų komandai prasidėjo vangokai, Jonavos krepšininkai labai daug klydo puolime ir įsibėgėjus kėlinukui buvo viso labo sukrapščiusi vos 8 taškus. Antroje pirmojo kėlinuko pusėje Po Lachlan Anderson ir Evaldo Šaulio tritaškių žaidimas išsilygino. Šiek tiek sėkmingiau kėlinuką užbaigę šeimininkai pirmavo po pirmojo kėlinio rezultatu 23:20.

Antrasis kėlinys startavo su labai daug kontakto, L. Anderson gavo smūgį į smakrą, kieta kova vyko abiejose baudos aikštelėse. Jonavos krepšininkai keturias komandines pražangas susirinko prabėgus vos 3 minutėms. Kėlinio viduryje abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir rezultatas buvo 36:35 jonaviečių naudai. Edvino Šeškaus tempiami „CBet krepšininkai.

Trečiasis kėlinys buvo pats emocingiausias iš visų! Virginijus Šeškus gavo techninę pražangą, o po kelių minučių jo sūnus Edvinas buvo palydėtas į persirengimo kambarį, dėl atsivėrusios žaizdos galvoje. Nepaisant to „CBet“ krepšininkai toliau diktavo rungtynių eiga ir po trijų kėlinių pirmavo 69:55

Ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai pradėjo ant bangos ir po L. Anderson tritaškioir taiklių J. Rmanausko baudų mėtimų nutolo nuo varžovų jau per triuškinamą atstumą 81:63. Likusios 5 minutės tebuvo formalumas

Jonavos komandoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai rungtyniavo Manu Lecomte pelnęs 18 taškų.