Jonavos sporto arena – ketvirta lankomiausia visoje Betsafe-LKL lygoje! - Jonava Basketball Club
Jonavos sporto arena – ketvirta lankomiausia visoje Betsafe-LKL lygoje!
Jonavos sporto arena – ketvirta lankomiausia visoje Betsafe-LKL lygoje!
2021 Spl 17
Mūsų klubas dar tik deda pirmuosius žingsnius stipriausioje šalies krepšinio lygoje, tačiau turi vieną stipriausių užnugarių lygoje! Jonavos sporto arena kol kas LKL rungtynių metu yra ketvirta lankomiausia arena lygoje! Rungtynes vidutiniškai stebi beveik po tūkstantį žiūrovų.

Jonavos „CBet“ komanda šią savaitę uždarys trijų rungtynių namuose seriją. Prieš prasidedant penktajam Betsafe-LKL turui mūsų komanda buvo trečioje lentelės vietoje. Rytojaus susitikimas bus antrasis paeiliui namuose prieš tą patį varžovą, kurį jau įveikėme praeitą ketvirtadienį – Kėdainių „Nevėžį-Optibet“. Susitikimo pradžia - 18:30.

O šią savaitę, ketvirtadienį,  sužaisime paskutiniąsias namų rungtynes šį mėnesį, KMT turnyro susitikime su Klaipėdos „Neptūnu“. Sekantis mačas namuose vyks tik lapkričio 3-iają, tad ši atkarpa namų arenoje yra be galo svarbi!

Norėdami paskatinti lankomumą pirmadienio rungtynių metu išrinksime laimingąjį bilieto savininką, kuris laimės „Beaster” paspirtuką!

Taip pat arenoje bus draugiška atmosfera ir jauniesiems mūsų gerbėjams! Jonavos krepšinio klubas kartu su „STEAM Pasauliu“ nori kurti dar smagesnę aplinką Jonavos sporto arenoje. „STEAM Pasaulio“ atstovai arenoje įrengs vaikų žaidimų zoną!

 

Bilietus į pirmadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

 

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

 

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai