Jonavos „CBet“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir stipriai sutvirtino savąsias pozicijas KMT turnyro grupių etape - Jonava Basketball Club
2021 Spl 14
Šiose rungtynėse vertėmės be komandos kapitono Laimono Kisieliaus ir Edvino Šeškaus.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo greitu krepšiniu ir abi komandos nestrigo puolime. Likus žaisti dar 3 minutes pirmajame kėlinyje Jonavos komanda jau buvo pelniusi 24 taškus. O po pirmojo kėlinuko pirmavome 28:23.

Antrasis kėlinukas šiek tiek ramesniu tempu nei pirmasis ir abi komandos protingiau naudojo komandines pražangas. Visgi pirmieji į priekį šovė mūsų krepšininkai po Evaldo Šaulio taiklių trijų baudos metimų pirmavo 42:30. Jonaviečiai kėlinuko pabaigoje dar labiau šovė į priekį ir po V. Kozio realizuotų baudos metimų uždarė kėlinį pirmaudami daugiau nei įtikinamai 54:33

Po didžiosios pertraukos aktyviau kėlinuką pradėjo svečiai iš Kėdainių, tačiau po minutinės pertraukėlės reikalai stojo į savas vietas ir tęsėme varžovų triuškinimą ir po trijų kėlinukų pirmavome 70:49.

Ketvirtajame kėlinyje komandos sumažino rungtynių tempą, turbūt galvodamos apie pirmadienio susitikimą ir per daug bedėjo pastangų. Jonaviečiai užbaigė susitikimą be didesnių problemų ir šventė pergalę rezultatu 83:70.