Jonavos „CBet“ krepšininkai palaužė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandą - Jonava Basketball Club
Jonavos „CBet“ krepšininkai palaužė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandą
Jonavos „CBet“ krepšininkai palaužė Pasvalio
2021 Spl 11
Pasvaliečiai mačo pradžioje po sėkmingos atkarpos puolime pabėgo į priekį 11:4. prasidėjusiame pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį šovė svečiai. Simo Jarumbausko vedami pasvaliečiai kontroliavo įvykių eiga pirmajame kėlinyje ir po jo pirmavo rezultatu 24:16.

Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiai ir mūsiškiams nepavyko sumažinti skirtumo. Pasvaliečių greitai susirinktos komandinės pražangos leido dažniau stoti prie baudų metimų linijos, bet įpusėjus kėliniui atsilikinėjome 25:33. Rungtynėse ir toliau mačo teisėjai leido itin fizišką kovą ir po dviejų ketvirčių atsilikinėjome 34:41.

Įpusėjus rungtynėms  rezultatyviausias mūsų gretose buvo Laimonas Kisielius pelnęs 10 taškų.

Trečiasis rungtynių kėlinys  prasidėjo daug greitesniu mūsiškių žaidimu ir nepraėjus nei trims minutėms jau pirmavome 43:41. Išsijudinę puolime jonaviškiai nemažino apsukų ir po sėkmingų Justino Ramanausko ir K. Thomaso „pick and roll‘ų“ po trijų kėlinių pirmavome 59:50.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po taiklių E. Šaulio ir E. Šeškaus tritaškių neleidome pasvaliečiams labiau priartėti. Visgi susirinktos komandinės pražangos ir taiklūs šeimininkų baudų metimai leido jiems priartėti 74:69. Nepaisant to žaidimo ritmą pajutę „CBet“ krepšininkai turimo pranašumo neiššvaistė ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:80

Rezultatyviausiai mūsų gretose rungtyniavo Evaldas Šaulys pelnęs 19 taškų, o Emmanuelis Lecomte pridėjo 18 taškų.