Manu Lecomte: sezono pradžioje sužaidėme keletą labai neblogų rungtynių ir norime toliau kaip komanda eiti į priekį - Jonava Basketball Club
Manu Lecomte: sezono pradžioje sužaidėme keletą labai neblogų rungtynių ir norime toliau kaip komanda eiti į priekį
Manu Lecomte: sezono pradžioje sužaidėme keletą labai neblogų rungtynių ir norime toliau kaip komanda eiti į priekį
2021 Spl 06
Jonavos „CBet“ krepšininkai rytoj svečiuose sužais antrąsias Citadele Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes su Prienų „LABAS-GAS“ ekipa. Pirmosiose turnyro rungtynėse šioms komandoms sekėsi skirtingai: pirmajame susitikime mūsų krepšininkai išvykoje nusileido Klaipėdos „Neptūnui“, o prieniškiai iškovojo pirmąją sezono pergalę Kėdainiuose.

Pernai Prienų komandoje rungtyniavęs mūsų komandos įžaidėjas Manu Lecomte sutiko pasidalinti savo mintimis prieš artėjantį rytdienos susitikimą: „Rytoj bus labai smagu susitikti su savo buvusiais komandos draugais ir dabar jau vyriausiuoju treneriu dirbančiu Mariumi Leonavičiumi“. Belgijos rinktinės įžaidėjas prisimindamas praėjusį sezoną, neslėpė gerų prisiminimų: „Mes pernai užėmėme penktąją vietą reguliariajame sezone, ko iš mūsų tikrai niekas nesitikėjo“.

Paklaustas apie Prienų vyriausiąjį trenerį M. Leonavičių gynėjas pabrėžė, kad jaunasis strategas tikrai nusipelnė šanso dirbti vyriausiojo trenerio pareigose: „Strategas visada gilinasi į krepšinio detales, turi aukštą krepšinio supratimą ir puikiai dirba su komanda“.  

2021-2022 m. sezono išvakarėse prie komandos prisijungęs Manu, džiaugėsi gerėjančiu jonaviečių žaidimu, o šeštadienio pergalė prieš pajėgią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą pridės dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Nepaisant gerų prisiminimų iš praėjusio sezono, belgas nuolaidžiauti nežada: „Laukiame gerų, kovingų rungtynių, bet svarbiausia, jog parsivežtume pergalę į Jonavą“.

 

Rytojaus susitikimo pradžia 18:00. Tiesioginę rungtynių transliaciją tarp Prienų ir Jonavos komandų galėsite stebėti lrt.lt portale.


Rėmėjai

Generalinis rėmėjas

cbet

Pagrindinis rėmėjas

Jonava

Didieji rėmėjai

Rėmėjai